STRONA W PRZEBUDOWIE – PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA e-mail: biuro@haczyk24.pl, Tel.: 791 555 215
Polityka prywatności serwisu

1. Osoba korzystająca z serwisu haczyk24.pl pozostaje anonimowa, do momentu kiedy nie zdecyduje się ujawnić swojej tożsamości.
2. Informacje wysyłane na adres poczty elektronicznej autora serwisu lub za pomocą formularzy, znajdujących się w serwisie haczyk24.pl, mogą zostać opublikowane w serwisie. Z wyłączeniem informacji zawierających klauzule *nie do publikacji*. 
3. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 1997 r. Nr 133, poz. 883) serwis haczyk24.pl nie przetwarza danych osobowych. 
4. Serwis haczyk24.pl nie udostępnia żadnych informacji osobom trzecim o użytkownikach serwisu. 
5. Informacje pochodzące z wszelkiego rodzaju ankiet, znajdujących się w serwisie, są gromadzone i analizowane. Dotyczy to przede wszystkim danych o nazwach domen, z których lacza się użytkownicy serwisu, ilości odsłon stron, ilości wizyt  i służą ulepszeniu merytorycznej zawartości serwisu. 
6. Nie ponosimy odpowiedzialności za politykę prywatności serwisów, do których bezpośrednie linki znalazły się na naszych stronach. Nie ujawniamy adresów poczty elektronicznej. Te, które posiadamy w związku z adresowaną do nas korespondencja, wykorzystujemy wyłącznie w celu udzielenia ewentualnej odpowiedzi, lub, gdy zostały zebrane za pomocą formularzy, dostarczenia subskrybentom Newslettera. 
7. W celu zmiany lub usunięcia swoich danych należy skorzystać z formularza  kontaktowy
copyright@Visual Technologies 2005 - 2018